خدمات درمانی مطب دکتر آرش راد

در مطب دندان پزشکی دکتر آرش راد خدمات درمانی دندان پزشکی پروتز های دندانی , ترمیمی زیبایی, لمنییت (ونیر) سرامیکی و کامپوز یتی , ایمپلنت وجراحی انجام می‌شود که تخصصمان می باشد. همچنین بوتاکس و ژل که تکمیل کننده درمانهای زیبایی هستند نیز در این مطب انجام می شود.
در مانهای پروتز شامل پروتز های ثابت و متحرک مى باشد. پروتز های ثابت در واقع کراون های ( روکش ) متکی بر دندان و ایمپلنت می باشند. پروتزهای متحرک نیز می توانند متکی بر دندان و بافت یا ایمپلنت و بافت باشند. پروتزهای متحرک متکی بر دندان و بافت معروف به پلاک و دست دندان هستند که امروزه با وجود درمانهای ایمپلنت کاربرد و محبوبیت سابق را ندارند. پروتزهای متحرک متکی بر ایمپلنت و بافت همان اوردنچر ها می‌باشند که جایگزین درمانهای دنچر (دست دندان معمولی) شده اند.
بازسازی زیبایى و فانکشن ( کارکرد ) حداکثری , هدف نهایی ما می‌باشد. درمانهای پروتز ماهیت تغییر دهنده ای در زندگی دارند که مى توانند لذت زندگی را برای شما صد چندان کنند.
به عنوان پرو ستودنتیست و جراح متعهد به کمک به بیماران جهت بدست آوردن طبیعی ترین لبخند با بالاترین راحتی و فانکشن هستیم. تمام درمانها, از کیس های ساده تا کیس های بسیار پیچیده , با دقت و کیفیت بالا انجام می شود. رستور یشنها و بازسازی های ‏ انجام شده با مهارت و دقت برای بدست آوردن زیبا یی , دوام و ‎ biocompatibility طراحی مى شوند. همچنین تغییرات مى تواند از جزئی تا بسیار زیاد باشد ولی در تمام موارد , ظاهرى طبیعی بدست می آید و ظاهر و لبخند بیماران بهبود می یابد.

دسته بندی : آشنایی بیشتر با ما

2 thoughts on “خدمات درمانی مطب دکتر آرش راد”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی سوالات شما هستیم

021-26760580 | 021-22364547

مشاوره تلفنی