لمینت و ونیرکامپوزیت – کلینیک دکتر آرش راد بهترین دندانپزشکی زیبایی در غرب تهران

کامپوزیت دندان

در زمینه مراقبت های دهان و دندان حوزه های تخصصی مختلفی وجود دارد. یکی از این تخصص ها، تخصص لمبنت دندان است. متخصص لمینت دندان به شما کمک میکند تا زیبایی دندانتان را دو چندان کنید. اگر به هر دلیلی دچار پوسیدگی دندان، نا مرتب بودن دندان ها، از بین رفتن عاج دندان، شکستگی دندان و یا تغییر رنگ دندان هستید؛ برای آنکه بتوانید فرم زیبایی به دندان های خود بدهید باید به متخصص مراجعه کنید.

اما سوال مهمی که در کامنت های وب سایت و شبکه های اجتماعی با آن روبرو میشویم این است که  به کدام متخصص مراجعه نمایم و یا کدام یک از روش های درمانی برای من مناسب تر است؟

برای انتخاب صحیح روش درمانی مناسب شما دو راه دارید: یا تمام مقالات مرتبط با دهان و دندان را مطالعه کنید و تفاوت روش های درمانی را بیابید و تصمیم بگیرد و یا به یک پزشک متخصص و با تجربه مراجعه نمایید تا شما را در جهت انتخاب روش مناسب راهنمایی کند. 

من دکتر غزال آرش راد متخصص لمینت دندان قصد دارم هر دو روش را پیش روی شما قرار دهم. شما میتوانید با استفاده از مقالات و ویدیو های موجود در این وب سایت با روش های مختلف درمان و زیبایی دهان و دندان از جمله روش لمبنت دندان و انواع مختلف آن، کامپوزیت دندان و موارد استفاده روکش دندان آشنا شوید. همچنین شما میتوانید بدون مراجعه به مطب و با قراردادن کامنت در زیر مطالب وب سایت از من برای انتخاب روش مناسب درمان مشاوره  رایگان بگیرید.

ولی توصیه من به شما عزیزان این است که پیش از آغاز درمان حتما مطالعه کلی در مورد روش های درمانی دندان داشته باشید تا بتوانید با دیدی بازتر و دقتی بیشتر روش مناسب و مواد اولیه با کیفیت تر را برای درمان خود انتخاب نمایید.

مختصری درباره من

من دکتر غزال آرش راد تحصیلات راهنمایی و دبیرستان خود را در مدرسه فرزانگان (سمپاد) به پایان رساندم. در سال ۸۲ با مدرک دکترای دندانپزشکی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل شدم. تحصیلات تخصصی خود را در رشته پروتزهای دندانی و ایمپلنت در دانشگاه شهید بهشتی در سال ۸۹ به پایان رساندم و موفق به کسب بورد تخصصی این رشته شدم. همچنین در کارنامه حرفه ای خود سابقه عضویت در هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، سخنرانی های متعدد در کنگره های علمی دندانپزشکی و مقالات علمی تحقیقی در مجله های معتبر دندانپزشکی را نیز دارم. 

متخصص ایمپلنت دندان

اطلاعات تماس

تهران – سعادت آباد، سرو غربى، خ بخشایش، جنب بیمارستان عرفان، خ ١۵غربى، ساختمان پزشکان سینام، طبقه ٣ واحد ١١


02126760580

 

اینستاگرام

/www.instagram.com/dr.arashrad

فهرست