ایمپلنت تمام دندانها – بازسازی دهان بر پایه ایمپلنت

بازسازی کامل دهان با پروتز ثابت بر پایه ایمپلنت (ایمپلنت تمام دندانها)

معمولا برای ایمپلنت تمام دندانها به هشت پایه ایمپلنت در فک بالا و هشت پایه ایمپلنت در فک پایین لازم است. در هنگام بازسازی دندانها با پروتز معمولا در هر فک دوازده دندان در نظر گرفته میشود که از تعداد ایمپلنتها چهار عدد بیشتر است. روکشهایی که دارای پایه ایمپلنت نیستند پونتیک نامیده میشوند. اما این در شرایطی است که استخوان کافی موجود باشد.

اصلاح طرح لبخند با پروتز ثابت

در صورت عدم وجود استخوان نیاز به بازسازی فک میباشد. یکی از بازسازیهای مورد نیاز شایع، جراحی سینوس لیفت در قسمت خلفی فک بالا میباشد. در این نوع بازسازی غشا سینوس به سمت بالا برده میشود و فضای بوجود آمده با پودر استخوان پر میشود. لازم به ذکر است که با کشیدن دندان در خلف بالا از یک سو استخوان فک دچار تحلیل میشود و ارتفاع عمودی خود را از دست میدهد، از سوی دیگر سینوس فک بالا با عدم حضور ریشه دندانها به سمت پایین حرکت میکند. در نتیجه استخوان فک بالا در قسمت خلف از دو جهت ارتفاع عمودی خود را از دست میدهد. با انجام سینوس لیفت، مقداری از این ارتفاع عمودی بازیابی و بازسازی میشود. در فک پایین بازسازی فک سختتر میباشد. در صورت نیاز به پیوند معمولا نیاز به پیوند استخوان از برخی استخوانهای بدن در شرایط بستری بیمارستانی میباشد.

ایمپلنت تمام دندانها

هزینه بازسازی کامل یک فک با پروتز ثابت بر پایه ایمپلنت

تعداد پایه ایمپلنت (معمولا هشت عدد) ضربدر قیمت تمام شده یک ایمپلنت به اضافه تعداد پونتیک (معمولا چهار عدد) ضربدر قیمت پونتیک. در صورتیکه جراحیهای بازسازی فک مانند سینوس لیفت انجام شود، هزینه جداگانه خواهد داشت. برای دریافت جزییات بیشتر درباره قیمت با کلینیک تماس بگیرید.

بازسازی کامل دندان های فک بالا با اصلاح طرح لبخند
, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست