جرم گیری دندان درد دارد ؟ همه چیز درباره جرم گیری دندان با ویدیو

جرم گیری دندان درد دارد ؟ وقتی بر روی صندلی دندان پزشکی می نشینید، اولین سوالی که میتوان به طور قطع دانست که دارید؛ درباره درد کاری است که قرار است با دندان های شما انجام شود. جرم گیری دندان یکی از دلایل رایجی است که افراد به خاطر آن به دندانپزشکی مراجعه می کنند. برای اینکه خیالتان راحت شود همین اول به شما بگویم که خیر. جرم گیری دندان هیچ دردی ندارد. تنها کافی است از کلیشه های ترس از دندانپزشکی که در ذهن دارید، دور شوید. به طور معمول در صورتیکه قدرت دستگاه جرم گیری یا کویترون به طور صحیح و متناسب با حساسیت دندانهای بیمار تنظیم شود و استینها یا رنگدانه های مربوط به چایی و سیگار با پروفی میت برداشته شوند، هیچ دردی احساس نخواهید کرد.

جرم گیری دندان درد دارد

ویدیو مراحل جرم گیری دندان 

  • مرحله اول جرم گیری:

 برداشت جرم ها توسط اسکیلر و یا کویترون انجام می شود. در این ویدیو می توانید مرحله اول جرم گیری را ببینید. خواهش میکنم از کلیشه های ترس از صدا و بوی دندانپزشگی دور شوید! یک بار دیگر یاداوری میکنم. جرم گیری دندان درد دارد ؟ خیر! درد ندارد. 


 

 

  • مرحله دوم جرم گیری:

می تواند برداشت استینها باشد برای افرادی که دارای رنگدانه های چسبناک روی دندانها هستند. این استینها در افراد چای خور و بویژه سیگاری بیشتر دیده می شود. معمولا این استینها بسیار چسبناک می باشند و برداشت آنها توسط دستگاه جرم گیری هم بسیار زمانگیر و هم بسیار خسته کننده برای بیمار و دندانپزشک می باشد. جهت این موضوع دستگاه مخصوصی ابداع شده که پروفی میت و یا به صورت مصطلح ایرفلو گفته می شود. که به سرعت و بدون ایجاد حساسیت در دندانها استینها و رنگدانه های قهوه ای و چسبناک چای و قهوه و سیگار …را از روی سطح دندانها بر می دارد.


 

 

  • مرحله سوم جرم گیری:

برساژ (پالیش سطح دندانها توسط پامیس) می باشد.

4 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
کلیک کنید.
تماس آنلاین از طریق واتس اپ با مطب
کلینیک دکتر غزال آرش راد با مشاوره آنلاین در زمینه ایمپلنت، کامپوزیت دندان و لمینت دندان.